KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»







В монографії розглянуто комплекс теоретичних та практичних питань із застосування вибухових технологій в геоінженерії ґрунтового масиву для розмінування територій, об’ємних вибухів і ущільнення ґрунтового масиву під забудову та ущільнення злітних смуг на польових летовищах, що основані на розробці рецептур вибухових речовин (ВР) та їх використанні з імпульсними характеристиками, наближеними до швидкості розповсюдження хвиль в цьому…
Профком КПІ запускає терміновий збір для студента ІЕЕ, який зі своїм підрозділом відправляється на найгарячіший нині напрям. Підрозділ дуже потребує пікап. Частину коштів зібрали, але потрібно ще близько 100 тисяч гривень. Спробуємо допомогти в цьому зборі! 🔹 Профком КПІ відкрив банку для накопичень — долучайтеся! https://send.monobank.ua/jar/3B76cCmLkF 🔹 Картка: 5375 4112 0085 1637 🇺🇦 Кожен внесок…
Попри усі труднощі і втрати, що несе з собою агресія російської федерації в Україні, заклади вищої освіти, які знаходяться у відносно безпечних регіонах нашої держави продовжують звертатися до іноземних акредитаційних агентств для проведення оцінювання або акредитації освітніх програм. Минулого тижня заступниця Голови Національного агентства Наталія Стукало та керівниця відділу зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва…
З допомогою 3D-турів відвідувачі зможуть потрапити в шість найбільш постраждалих міст і сіл області – Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку, Бородянку та Стоянку – і побачити, як їх зруйнувала війна. Усі ці руйнації фіксують у співпраці з проєктом «Війна впритул» – його команда робить панорами на 360 градусів, які забезпечують ефект присутності. Більше інформації: https://mc.today/uk/v-ukrayini-stvorili-vr-muzej-pam-yati-vijni-tam-ye-irpin-bucha-borodyanka-ta-inshi-zrujnovani-mistsya/
У п’ятницю, 20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбудеться брифінг щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану. Під час заходу буде представлено спільну позицію та напрацювання МОН, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО з організації та формату проведення вступних випробувань з…
Працюючі обсерваторії по всьому світу націлені на області неба, що характеризуються низьким забрудненням від галактичного випромінювання, у пошуках відбитків космологічних гравітаційних хвиль (КГВ), народжених під час інфляції – загадкової фази квазіекспоненційного розширення простору в ранньому Всесвіті. Нове дослідження колаборації POLARBEAR, очолюваної SISSA надає новий алгоритм корекції, який дозволяє дослідникам майже вдвічі збільшити кількість достовірних даних, отриманих в…