Послуги інформаційної підтримки Бібліотеки КПІ
Друзі!


Написали про послуги інформаційної підтримки від Бібліотеки КПІ, які напевно стануть у нагоді: https://bit.ly/3Cz7zXV
Друзі!
Написали про послуги інформаційної підтримки від Бібліотеки КПІ, які напевно стануть у нагоді: https://bit.ly/3Cz7zXV
Інновації – завжди наш пріоритет! Незважаючи на активні воєнні дії агресора на території нашої Держави, команда ДІФКУ докладає максимум зусиль для розвитку міжнародного співробітництва та залучення інвестицій в Україну! Саме тому наразі ми формуємо Фонд підтримки інноваційних проектів за допомогою міжнародних інноваційних Фондів. Зібрані кошти, в координації з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України,…
На сайті Організації економічного співробітництва та розвитку опубліковано звіт «Перехід Канади на чисті нульові викиди» із серії «Робочі документи департаменту економіки ОЕСР». У ньому наголошується, що Канада має амбітний план до 2050 року скоротити чисті викиди до нуля. Це вимагатиме поетапних змін у діях з пом’якшення наслідків зміни клімату з суттєвою економією енергії та майже…
В рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України ми розпочинаємо серію вебінарів на теми, актуальні для викладачів закладів вищої освіти: розвиток креативності у студентів, оцінювання їхніх знань, використовування новітніх технологій у викладанні тощо. https://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/teaching-excellence-programme/webinars Під час вебінарів українські та британські спікери поділяться власними успішними прикладами роботи зі студентами різних дисциплін та познайомлять з освітніми…
17 травня 2022 року відбудеться вебінар, на якому розглядатимуться можливості програми Марі Склодовської-Кюрі (Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme / MSCFP). Організатор – Міжнародне агентство з атомної енергії. Детальніше: https://bit.ly/3N3UwA3
Лауреати Нобелівської премії проводять онлайн-лекції для українців. Зареєструватися на них може кожен охочий. Лекції відбуватимуться онлайн з синхронним перекладом на українську. Розклад онлайн лекцій на квітень за посиланням: https://chytomo.com/lavreaty–nobelivskoi–premii–provodiat–onlajn–lektsii–dlia–ukraintsiv/
Михайла Згуровського обрано за цикл наукових праць у галузі системної математики, штучного інтелекту, теорії нелінійних операторних рівнянь і включень, варіаційних нерівностей, опублікованих у Springer International Publishing, Mathematics of Operations Research, Applied Mathematics Letters та інших провідних світових журналах упродовж останніх десяти років. Австрійська академія наук має давню історію. Створити її запропонував ще 1713 року Ґотфрід…