В рамках програми «Erasmus+» протягом 15 – 18 листопада на кафедрі геоінженерії відбувається візит доктора технічних наук Університету Думлупінар Necmettin Çetin

Сьогодні, 15.11.2021, на кафедрі геоінженерії ІЕЕ пройшла привітальна зустріч з директором ІЕЕ проф. Сергієм Денисюком та представниками кафедри геоінженерії: завідувачкою проф. Оксаною Вовк, проф. Геннадієм Гайко, проф. Наталією Зуєвською, доц. Станіславом Стовпником та інж. Оленою Ган.

Dr. Necmettin Çetin розповів про діяльність свого підрозділу та наукові напрямки. Було сформовано напрямки подальшої співпраці та академічного співробітництва.

Протягом тижня Dr. Necmettin Çetin буде проводити онлайн лекції для студентів кафедри геоінженерії.