16 листопада 2021 року відбулася відкрита лекція для студентів спеціальності 184 «Гірництво»: «Лінійне програмування у відкритих гірничих виробках» від Університету Думлупінар, який є одним із партнерів кафедри. Доповідь робив доктор технічних наук Necmettin Çetin. Під час зустрічі студенти отримали інформацію про лінійне програмування, особливості роботи спеціаліста системного аналізу з реальними завданнями, які зустрічаються на відкритих гірничих виробках. Наприкінці лекції студенти мали можливість поставити важливі для себе питання, прийняти участь в обговоренні матеріалу лекції.