🕵️♀️Міндовкілля шукає нових членів команди!



10 жовтня в Бібліотеці КПІ було проведенно агальноуніверситетський захід для першокурсників “КПІtalks: твій перший рік у КПІ”. Студенти кафедри геоінженерії в рамках наукового гуртка “Екомайнінг” разом із керівником та куратором групи ГТ-41 Тетяною Гребенюк, відвідали захід, послухали цікаві доповіді, поспілкувались із членами наукових гуртків, прийняли участь у змаганнях та просто чудово провели час!
Історія, сьогодення і перспективи вугільної енергетики України 4 жовтня 19:00 Наш спікер: Чернявський Микола Володимирович, д.т.н., завідувач лабораторії паливних проблем енергетики ІТЕТ НАН України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки за 2019 рік (колективна робота ”Наукові основи інноваційних технологій заміщення антрациту в енергетиці та їх впровадження”). ID: 831 2553 3030 Link: https://us02web.zoom.us/j/83125533030……
Шановні науковці! У відповідь на звернення Європейської комісії НФДУ радий поширити інформацію про те, що українські дослідники заохочуються взяти участь у новому конкурсі «Послуги дослідницької інфраструктури для підтримки досліджень у сфері охорони здоров’я, прискорення зеленої та цифрової трансформації та розвитку передових знань (2023) (HORIZON-INFRA-2023-SERV-01)» Конкурс сфокусований на наданні послуг інтегрованих дослідницьких інфраструктур з метою уможливити…
👉Чому виникає корупція? 👉Що таке доброчесність? 👉Чи дорівнює доброчесність ефективності? 👉Як покроково розбудувати доброчесну організацію? Про це та інше ви зможете дізнатися на курсу. Він буде корисним для керівників організацій публічних і приватних сфер, які хочуть знайти шлях до успішної побудови та управління доброчесними організаціями. Саме доброчесні лідери створюють ефективні організації та досягають результатів. Серед…
💻 На порталі NAWA можна знайти пропозиції як грантової підтримки для українських науковців, так і програми обміну/стажування для студентів, аспірантів та молодих учених. 🇵🇱 Польща всебічно сприяє розвитку та імплементації інноваційних розробок та проєктів українських вчених та науковців. 👩🏻 💻 Кафедра Геоінженерії активно включається у підготовку спільних проєктів з польськими партнерами за актуальними напрямами прогнозування сейсмостійкості об’єктів інфраструктури,…
9 грудня 2022 року Міністр освіти і науки України під час засідання Уряду презентував програму великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок», яка була підготовлена командою МОН на основних засадах та принципах Плану відновлення України. Над Планом відновлення працювала велика робоча група, до якої увійшли заступник керівника Офісу Президента Олексій Дніпров, голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки…