Схожі записи

У БЕРЕЗНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА НАУКОВЦІВ ЩОДО РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОГО ТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ
За ініціативи Міністерства освіти і науки України розпочинається реєстрація викладачів та науковців на освітню програму «StarterNetwork», яка проводиться спільно з Тартуським університетом (Естонія) та YEP Інкубатором. Програма передбачає серію вебінарів для розвитку інноваційного та підприємницького потенціалу українських університетів та передання досвіду естонської екосистеми, а також допомоги представникам академічного середовища з інноваційними ідеями, винаходами чи дослідженнями…

COST сприяє українським дослідникам
Європейська організація COST – European Cooperation in Science and Technology продовжує активно сприяти науковій діяльності в Україні. В рамках інституційної підтримки заплановано чергову зустріч з експертами COST: 13 жовтня 2022 р. 15.00 – 17.00 Вебінар з основ розробки політик ЄС. Експерти COST поділяться з учасниками інформацією про головні засади місій ЄС та європейських програм партнерства…

Другий календарний контроль у весняному семестрі 2023/2024 н.р.
🔸 Уже з наступного понеділка (06 травня) розпочинається другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 18.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю. 🔸 Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде,…

ПАРТНЕР МОН АСОЦІАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ТА ЦИФРОВОЇ ОСВІТИ НАЗВАЛА ГОЛОВНІ ПОДІЇ У СФЕРІ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ
Асоціація інноваційної та цифрової освіти повідомляє, що найгучнішою подією 2022 року стало, на жаль, повномасштабне військове вторгнення рф в Україну. Але незважаючи на цю трагедію, що спіткала нашу державу, Україні вдалося здобути багато перемог, зокрема в освіті. Виклик року Через російську агресію під загрозою опинився освітній процес загалом, але Міністерство освіти і науки України разом…
Здобувачі кафедри геоінженерії 22 листопада 2024 року взяли участь у VII науково-технічної конференції магістрантів імені професора Василя Миколайовича Винославського
22 листопада 2024 року кафедра геоінженерії провела секційні засідання – Проблеми видобутку корисних копалин; Геотехнічне і міське підземне будівництво; Інженерна екологія та ресурсозбереження – VII науково-технічної конференції магістрантів імені професора Василя Миколайовича Винославського, в якій взяли участь здобувачі вищої освіти та НПП кафедри геоінженері, запрошені студенти і колеги з кафедри гірничих технологій та будівництва ім….

В Україні відбудеться Drone Demo Day задля демонстрації military-tech стартапів для Сил Оборони України та інвесторів
📍 17 та 18 грудня Український фонд стартапів разом з партнерами проведуть Drone Demo Day. 🔹 Це унікальна можливість для українських military-tech стартапів, які проєктують чи виробляють безпілотні системи оперативно-тактичного рівня, боєприпаси до них і засоби РЕБ — знайти фінансування серед інвесторів. А також познайомитись із потенційними закупівельниками різних родів військ Сил Оборони України та…