Схожі записи
Міжнародний обмін про практики протидії зміні клімату «DIY for Climate»
🔹 Проєкт об’єднає активісток, зацікавлених у реагуванні на наслідки кліматичної зміни. У вересні-грудні відібрані учасниці долучаться до навчальних вебінарів, тематичної 7-денної поїздки до Берліна, а також зможуть втілити природоорієнтоване рішення. 🔹 До участі у проєкті запрошуються активістки і експертки у сферах охорони довкілля, урбаністики та містобудування віком до 35 років. До складу української команди буде…
Відтепер експертів можуть залучати до процедури ОВД
Набув чинності наказ Міндовкілля № 452 «Про забезпечення участі експертів у здійсненні оцінки впливу на довкілля». У грудні 2017 року почав діяти Закон України «Про оцінку впливу на довкілля. Ним передбачено було розробити та прийняти низку підзаконних нормативно-правових актів. Переважна більшість з яких уже набрала чинності та активно застосовується. Але ряд запроваджених Законом інструментів…
Виступи нашої делегації на International Geomining Forum
Оксана ВОВК провела Panel Discussion on Environmental problems in mining and energy sectors) Чудові доповідачі з Естонії, Вʼєтнаму та Азербайджану! А також виступ нашої делегації на International Geomining Forum)
КПІшники слухатимуть лекції науковців зі світовими іменами
Студенти університету отримали унікальну можливість відвідувати лекції всесвітньовідомих науковців і експертів у різних галузях. Зокрема, лекції з економіки читатиме Ерік Райнерт — один з найвідоміших економістів, власник успішної промислової компанії Matherson-Selig і автор бестселера «Як багаті країни стали багатими… і чому бідні країни лишаються бідними». Про світ нанотехнологій можна буде дізнатися на лекціях Юрія Гогоці…
Тюбінгенський університет Еберхарда Карла створив власний фонд підтримки українських дослідників
Окрім кампанії зі збору коштів для студентів-біженців та дослідників з України, університет Тюбінгена створив надзвичайний фонд із дослідницькими стипендіями для підтримки українських вчених, які перебувають у небезпечних містах. Стипендії надаються терміном до 12 місяців. Скористатись можливістю можуть українські вчені різних галузей досліджень. Вся інформація на сайті https://uni-tuebingen.de/…/solidarity-with-ukraine/…
Інструкція щодо визначення квартиля видання в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science Core Collection
Досить часто науковці під час пошуку та вибору журналу для публікації результатів наукових досліджень приймають рішення з урахуванням показників впливовості видання за міжнародними базами даних Scopus чи Web of Science. Серед таких показників квартиль журналу (Quartile, Q) – наукометричний показник, що відображає рівень цитованості журналу порівняно з іншими виданнями в межах однієї тематичної категорії. Визначити…