📍 Заключний день (07.10.2022) міжнародного освітнього заходу – циклу воркшопів: «Імплементація «зелених» та цифрових технологій в міжнародний освітній простір» (наказ № НМКП/67/2022 від 14.09.2022). Захід проводився щодня з 03.10.2022 по 07.10.2022 в он-лайн форматі на платформі ZOOM.

❗ В перший день заходу (03.10.2022) з привітальною промовою виступили ключові спікери, такі як голова Ради молодих учених МОН України Олеся Ващук, заступник голови Ради молодих учених НАН України Валерія Ковач, директор міжнародного відділу Універистету Кутахья Думлупінар Юнус Сисман, декан інженерного факультету Універистету Кутахья Думлупінар Сенгиз Карагусель, керівник офісу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського Ольга Демиденко та завідувачка кафедри геоінженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського Оксана Вовк.

🖥 📚 В заході приймали участь провідні лектори з наступних країн: Туреччина, Словаччина, Польща, Латвія, Азербайджан та доповідачі провідних вузів України🌍.

Було залучено більше 100 слухачів з різних куточків світу, які активно приймали участь у заході. 🙍‍♂️🙍‍♀️

💛💙 Сьогоднішній день було присвячено практичному тренінгу покращення професійних навичок «Soft Skills for Effective Communication» з ефективної комунікації, який проводила д.т.н., завідувачка відділу психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАН України Ірина Губеладзе. Всі слухачі отримали необхідні знання, вміння та весело і активно провели час.

📖 ✏ 💻 Головною подією було успішне проведення круглого столу «OPPORTUNITIES FOR PARTNERSHIPS IN JOINT PROJECTS WITHIN THE ERASMUS+ AND HORIZON PROGRAMMERS» на якому організатори заходу, партнери, стейкхолдери, ключові спікери та координатор проєкту Erasmus+ Світлана Шитікова визначили напрямки спільних міжнародних проєктів, обговорили дорожню карту та подальшу співпрацю.

🤝 Дякуємо організаторам та партнерам, доповідачам та слухачам за успішну реалізацію цього заходу!!! 👏