День відкритих дверей КПІАбітFest 8 квітня!

На вас чекають виступи представників університету:

🔹 Валерій Можаровський, заступник голови приймальної комісії, розповість про особливості вступної кампанії 2023 року.
🔹 Дмитро Балашов, провідний фахівець відділу професійної орієнтації — Центру розвитку кар’єри ДНВР, презентує новий сайт для вступників і школярів prof.kpi.ua
🔹 Євген Коваленко, доцент кафедри ЕПС, ФЕЛ, розкаже про наносупутники КПІ
🔹 Ольга Мусієнко, асистент кафедри динаміки, міцності машин та опору матеріалів, НН ММІ, говоритиме про роль інженера в сучасній медицині.
Якщо ви хочете відвідати КПІ особисто — реєструйтеся (кількість місць для очного відвідування обмежена).
🎥 Можна також долучитися до онлайн-трансляції в YouTube і телеграм-чаті КПІ Вступник.

⏰ Коли: 8 квітня об 11:00

📌 Де:

🔹 очно: тільки для зареєстрованих учасників Центр інноваційного підприємництва (корпус №6 КПІ ім. Ігоря Сікорського)

🔹 онлайн: на YouTube і в Telegram