9 лютого 2022 року на кафедрі геоінженерії НН ІЕЕ Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшло засідання кафедри, присвячене питанням атестації здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

‼️ 9 лютого 2022 року на кафедрі геоінженерії НН ІЕЕІнститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшло засідання кафедри, присвячене питанням атестації здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

👩‍💻🧑‍💻Аспіранти представили свої звіти щодо виконання індивідуальних планів за освітньою та науковою компонентами.

Питання ґрунтовної наукової підготовки є одним із пріоритетних для висококваліфікованого професорсько-викладацького складу кафедри. Тому, як наукові керівники так і НПП кафедри активно залучені до комунікації та тісної співпраці зі здобувачами.

Якісна підготовка та імплементація науково-іноваційних досліджень аспірантів базується як на унікальності освітньо-наукової програми «Геоінженерія» в частині вивчення освітніх компонент, так і в залучені широкого кола стейкхолдерів з числа партнерів кафедри до практичної підготовки та консалтингу здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

За результатами обговорення усі здобувачі були атестовані.