📌 13 вересня 2022 року відбувся Науково-методичний семінар «Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів другого рівня вищої освіти ОПП Геоінженерія»

✔️ Основними питаннями, що увійшли в порядок денний заходу було:

🔶 Обґрунтування науковими консультантами кафедри напрямів наукових досліджень, актуальності та відповідності програмним результатам навчання магістерських дисертацій;

🔶 Звітування здобувачів за виконання 1 року індивідуальних навчальних планів (навчальна та наукова складові);

🔶 Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами другого рівня вищої освіти ОПП “Геоінженерія”.

Під час заходу НПП кафедри геоінженерії та здобувачі обґрунтували актуальність своїх наукових напрямів і досліджень у фокусі більшості яких сучасні та інноваційні геоінженерні технології, методи та засоби прогнозування, моделювання фізико-хімічних процесів при визначенні стійності як міських урбосистем так і об’єктів гірничих комплексів. Також, беручи до уваги необхідність відновлення об’єктів критичної інфраструктури, що зазнали уражень під час військових дій агресора обговорювалися практичні рекомендації щодо відновлення вище зазначених об’єктів та включення відповідних розділів до магістерських дисертацій.

✔️ Крім цього, було зроблено акцент на питаннях забезпечення можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії через участь здобувачів другого РВО у програмах академічної мобільності, міжнародних стажувань, участі у спільних з європейськими партнерами науково-освітніх заходах. Здобувачами було продемонстровано інтерес до неформальної та інформальної освіти через проходження різноматних освітніх курсів на запропонованих платформах https://geobud.kpi.ua/неформальна-освіта/.

✔️ Наприклад, магістр Юрій Бондарчук отримав сертифікат національної онлайн-платформи ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА 18.01.2022 року. Визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, визначені в Положенні про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів навчання, набутих у неформальній/інформальній освіті https://osvita.kpi.ua/node/179