Додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра на контракт

На численні прохання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які не встигли вчасно подати документи для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра, КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує додатковий набір за кошти фізичних та / або юридичних осіб за такими спеціальностями та формами здобуття освіти:

Перелік конкурсних пропозицій, для яких відкрито додатковий набір:

№ з/п Факультет / навчально-науковий інститут Спеціальність Форма здобуття освіти Випробування
* * * * *
 18 Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту 184 Гірництво Денна Мотиваційний лист
 19 Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту 184 Гірництво Заочна Мотиваційний лист
* * * * *

Завантажити перелік конкурсних пропозицій у форматі PDF

Подати документи можна з 19 вересня до 23 вересня через електронний кабінет вступникаОригінали документів можна подати з 23 вересня до 27 вересня до 17.00. Наказ про зарахування буде сформований 27 вересня. Поспішайте, не впустіть останній шанс!