🎓 15 листопада 2022 року в онлайн-форматі триватиме Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2022», в межах якої відбудеться круглий стіл «Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення».

🔰 Напрями роботи конференції:
1. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об’єктів критичної інфраструктури.
2. Сучасні проблеми в галузі енергетики.
3. Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.
4. Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.
5. Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.
6. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.
🇺🇦🇬🇧 Робочі мови: українська, англійська.
⏳ Матеріали учасників приймаються до 1 листопада 2022 року.
👥 Серед організаторів заходу від Національної академії наук України:
Рада молодих вчених НАН України;
Рада молодих вчених Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України;
Рада молодих вчених Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України.

📌 Деталі: https://cutt.ly/wBZX4sj