Студенти та аспіранти кафедри геоінженерії відвідали VI міжнародну спеціалізовану виставку гірничодобувної промисловості “MINING & MINERALS EXPO-2021”

Минулого тижня студенти та аспіранти кафедри геоінженерії відвідали VI міжнародну спеціалізовану виставку гірничодобувної промисловості “MINING & MINERALS EXPO-2021” (гірничодобувні технології, обладнання для кар’єрних та шахтних робіт, гірничий інструмент, збагачувальне та переробне устаткування), а також XIV міжнародну спеціалізовану виставку ’’EcoEnergy Expo – 2021” (енергоефективні технології для сонячної та вітрової енергетики, систем накопичення електроенергії, малої розподіленої генерації, екотранспорту, LED освітлення, промислової екології). В рамках виставки відбулася зустріч студентства та викладачів кафедри геоінженерії із директором ТОВ “Гранітпромінвест”, Сергієм Ломовицьких, який зацікавлений у підготовці фахівців з гірництва, свідченням чого є його співпраця з КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках договору Д/0201.01/2400.01/278/2021 від 23.07.2021, а також участь в удосконаленні освітнього процесу за ОПП “Геоінженерія” першого освітньо-професійного рівня вищої освіти (рецензія додається).