Розпочато прийом заявок в стартап-школу Sikorsky Challenge

🔸 Стартап Школа Sikorsky Challenge – це середовище, в якому креативна молодь отримує ідеальні умови для втілення своїх ідей. Шлях створення стартапу відрізняється від стандартної кар’єри. Це дозволяє до завершення навчання не тільки розробити цікавий проект, але й отримати інвестиції для його розвитку.

🔸 Запрошуються студенти та аспіранти, які хочуть зануритися у світ інноваційного підприємництва та бажають отримати сучасні навички в розробці стартапів. Форма навчання – інтерактивні інтенсиви, лекції, консультації. Навчання безкоштовне для студентів, аспірантів і викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського, фіналістів Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge та партнерів Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.

📝 Реєстрація.
📋 Детальніше за посиланням.
🕓 Коли: початок навчання з 15.03.2022

💭 У разі запитань щодо конкурсу звертайтесь за контактними телефонами. З інших питань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!