Курс лекцій доктора технічних наук Necmettin Çetin

Студенти кафедри геоінженерії прослухали курс лекцій доктора технічних наук Necmettin Çetin, яки проходили у рамках програми «Erasmus+», протягом 15 – 18 листопада. Dr. Necmettin Çetin представляе Університет Думлупінар (Кутахія, Туреччина). Під час лекцій студенти отримали інформацію про методи лінійного програмування за допомогою програмного пакету LINDO, які дозволяють визначити оптимальне змішування вугілля, планування безперервного транспортного потоку та продуктивну роботу всього кар’єрного комплексу. Студенти отримали досвід у спілкуванні англійською технічною мовою та наголосили що прослухані лекції були не тільки цікавими, а й надали багато корисної інформації.
У свою чергу, завідувачка кафедри геоінженерії, проф. Оксана Вовк висловила вдячність шановному гостю за обмін досвідом.