Здобувачі та викладачі кафедри Геоінженерії побували у гостях у KAN Development на запрошення Івана Матвійчука

27 червня 2023 року видався чудовий день, здобувачі та викладачі Кафедра Геоінженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського на запрошення нашого стейкхолдера, випускника кафедри, phD Ivan Matviichuk побували у гостях у KAN Development, а саме в ЖК Республіка. Об’єкт вражає своєю великою територією, це понад 250 000 кв. м, малоповерховою квартальною забудовою, збалансованістю всіх складових сучасного життя людини, адже тут враховані інтереси мами з коляскою, пішохода і водія, дитини та літньої людини. А чого вартують тільки дитячі, спортивні зони і зони для дозвілля на території житлового комплексу, 2 футбольних поля, 2 баскетбольних поля, корти для Paddle-Tennis, і навіть інтерактивне поле для вигулу собак. Це неймовірно! Фактично створюється ціле місто.

Хочемо сердечно подякувати за теплий прийом, за змістовну і професійну екскурсію: керівнику Департаменту будівництва зовнішніх мереж Матвійчуку Івану Олександровичу Ivan Matviichuk та інженеру з охорони праці Віктор Куява і побажати Вам подальших успіхів, нових цікавих проєктів, миру і Перемоги!

З повагою колектив Кафедра Геоінженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського