Вступ до магістратури

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури за спеціальністю 184 Гірництво на освітню програму підготовки «Геоінженерія». Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра на освітньо-професійній програмі підготовки, яка триває 1 рік 4 місяці. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи.

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовленням, тобі потрібно обовʼязково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00)та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його.

Ліцензований та максимальний обсяги державного замовлення на другий (магістерський) рівень прийом у 2023 році
Шифр та назва спеціальності (спеціалізації)Ліцензований обсягМаксимальний обсяг державного замовлення
   ОППОНП
 ДеннаЗаочнаДеннаЗаочнаДеннаЗаочна
184 Гірництво20512000

ОПП – освітньо-професійна програма
ОНП – освітньо-наукова програма

Для вступу на  спеціальність за державним замовленням потрібно скласти ЄВІ, фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист.

Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Якщо у вас за дипломом бакалавра інший фах, то додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв (для вступників спеціальності 081 Право – з зазначенням пріоритетності заяв від 1 до 5, для всіх інших вступників – без зазначення пріоритетності), кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб – максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня включно.

Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури

 1. Зайдіть до системи «Електронний кампус», скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).
 2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2023 (магістратура).
 3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».
 4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.
 5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається для всіх спеціальностей. Якщо ви плануєте вступ на одну із спеціальностей, які додатково передбачають складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування, то при виборі такої спеціальності у вас з’явиться додаткове поле, в якому треба поставити відмітку «Так», та посилання для реєстрації на ЄФВВ на окремому сайті. Зверніть увагу, що зареєструватись на ЄВІ (обов’язково) та ЄФВВ (за необхідності) можна тільки одночасно, один раз та ВИКЛЮЧНО в одному закладі освіти. Результати ЄВІ та ЄФВВ будуть прийматись для участі в конкурсі у будь-якому закладі вищої освіти України, незалежно від місця реєстрації.
 6. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати. Вибір не прив’язаний до тієї мови, яку ви вивчали в університеті. Доцільно обрати мову, яку ви знаєте найкраще.
 7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ. Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВФФ саме там.
 8. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.
 9. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.
 10. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ / ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження ЄВІ, а надає право на створення особливих умов для складання.
 11. Екзаменаційний листок можна буде отримати засобами поштового зв’язку (Нова Пошта або Укрпошта), зазначте необхідну інформацію (поштову адресу повністю із вказанням індексу для Укрпошти та населений пункт й номер відділення для Нової Пошти). Відправка здійснюється за кошт одержувача.
 12. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
 13. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
 14. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
 15. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.
 16. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію. Якщо ви плануєте вступати на спеціальності, де необхідно складати ЄФВВ, та заповнили відповідну анкету, підтвердіть це у випливному вікні. Якщо ні, перейдіть за посиланням та зареєструйтесь.
 17. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2023 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету / навчально-науковому інституту за телефоном гарячої лінії.

До уваги вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, які завершили навчання у попередні роки та вже мають диплом бакалавра або планують вступати після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, де відсутня можливість реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ.

Для реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ вам необхідно виконати такі кроки:

 1. Відсканувати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка, 3-5 за наявності декількох фото) або ID-карта (обидві сторони), закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки або всі сторони картки), зберегти в один документ у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.
 2.  Відсканувати облікову картку платника податків та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб.
 3. Відсканувати фотокартку для документів (біле/світле тло) та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jp/.png розміром до 1 мб.
 4. Відсканувати документ про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра та додаток до нього (зберегти в різні документи у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб) – для вступників, які завершили навчання у попередні роки. Випускники інших закладів освіти, які завершують навчання у 2023 році, жодні довідки про планове завершення навчання, виписки з індивідуального плану здобувача тощо не подають.
 5. Перейдіть за посиланням та уважно заповніть форму реєстрації:
  – оберіть вступний іспит або іспити, який (які) ви бажаєте складати – єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається для всіх спеціальностей, якщо ви плануєте вступ на одну із спеціальностей, які додатково передбачають складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування, поставте відповідну позначку (Увага! Обрати для складання можна не більше двох предметних тестів ЄФВВ!);
  – прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка або ID-карта, закордонний паспорт громадянина України, безтермінова посвідка на постійне місце проживання) – серія та номер;
  – реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  – у разі наявності документа про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра, дані документа (диплома) – серію та номер;
  – назву іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) – частина ЄВІ, друга частина – тест загальної навчальної компетентності – однаковий для всіх вступників до магістратури;
  – населений пункт, у якому ви бажаєте скласти ЄВІ (відповідно до наказу МОН України №525 від 04.05.2023 р. пункти проведення створюватимуться відповідно до переліку міст за посиланнями – ЄВІ). Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВІ саме там;
  – у разі складання ЄФВВ – населений пункт, у якому ви бажаєте скласти ЄФВВ (відповідно до наказу МОН України №525 від 04.05.2023 р. пункти проведення створюватимуться відповідно до переліку міст за посиланнями – ЄФВВ). Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВІ саме там;
  – інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ / ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у довідці)), наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження ЄВІ або ЄФВВ, а надає право на створення особливих умов для складання;
  – додайте фотокартку.
 6. Поставте позначки про дозвіл на обробку персональниих даних та ознайомлення з необхідними документами.
 7. Уважно перевірте внесені відомості та натисніть «Подати заяву».

Програма вступного комплексного фахового випробування містить в собі питання з 4 нормативних дисциплін навчального плану з підготовки бакалаврів за спеціальністю 184 «Гірництво» приблизно рівнозначної складності, а саме: «Вступ до спеціальності», «Геологія», «Геомеханіка» та «Охорона праці та цивільний захист», які викладені в екзаменаційних білетах. Екзаменаційний білет складається з 4-х питань. Для фахового випробування передбачено 25 екзаменаційних білетів. Усі завдання мають професійне спрямування і їх вирішення вимагає від студентів не розрізнених знань окремих тем і розділів, а їх інтегрованого застосування програмного матеріалу дисциплін. Термін виконання фахового випробування становить 4 академічні години (180 хвилин) без перерви і включає завдання з наступних дисциплін: вступ до спеціальності (1 питання); геологія (1 питання); геомеханіка (1 питання); охорона праці та цивільний захист (1 питання).

Загальна оцінка визначається за 100 бальною шкалою ESTS та додатково проводиться перерахунок оцінки рейтингової системи оцінювання за 200 бальною шкалою ЄВІ.

Конкурсний бал (далі – КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7 розраховується за формулою:

КБ = 0,2 × П1 + 0,2 × П2 + 0,6 × П3,

де

 • П1 – оцінка тесту загальної навчальної компетентності ЄВІ;
 • П2 – оцінка тесту з іноземної мови ЄВІ;
 • П3 – оцінка ЄФВВ або оцінка фахового іспиту в передбачених Порядком прийому та цим Положенням випадках.


Інформація про час і місце оголошення результатів конкурсних заходів атестаційні комісії доводять до відома вступників безпосередньо перед початком вступних випробувань (крім результатів ЄВІ / ЄФВВ).

Контактна інформація

З будь-яких питань щодо вступу, подачі заяв та необхідних документів, надання рекомендацій до зарахування, оприлюднення наказів про зарахування, тощо, безпосередньо звертайся до Відбіркової комісії НН ІЕЕ.

Контактна інформація Відбіркової комісії НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Відбіркова комісія НН ІЕЕ є підрозділом Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського, що забезпечує супроводження вступної кампанії:

Адреса: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, навчальний корпус №22, ауд. 107-22.

Тел.: (063) 139-78-54

Email: iee_pk@lll.kpi.ua

Відповідальна особа від кафедри – Фролов Олександр Олександрович: моб. тел. +38-050-411-55-49, електронна пошта для листування frolov@geobud.kiev.ua.

Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬСПЕЦІАЛЬНІСТЬ (спеціалізація)Вартість одного року навчання, грн.
Очна (денна) форма навчанняЗаочна форма навчання
18 Виробництво та технології184 Гірництво2990019900

Орієнтовні ключові дати

Реєстрація заяв на участь в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ)

8 травня – 31 травня

Основна сесія єдиного вступного іспиту

26 червня – 18 липня

Основна сесія єдиного фахового вступного випробування

26 червня – 18 липня

Проведення співбесід замість ЄВІ, фахових іспитів, фахових іспитів замість ЄФВВ

17 липня – 28 липня

Реєстрація заяв вступників для участі у конкурсному відборі

31 липня – 21 серпня 18:00

Проведення фахових іспитів на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб

31 липня – 14 серпня 18:00

Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням

не пізніше
26 серпня

Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

до 29 серпня 18:00

Зарахування вступників за державним замовленням

31 серпня

Виконання вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб

30 серпня – 6 вересня 17:00

Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб

не пізніше
7 вересня

Перелік необхідних документів

 

Офіційні документи


  Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»


Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2023 році.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть оприлюднені після затвердження Міністерством Юстиції порядку прийому для здобуття вищої освіти в 2023 році

 Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році:

  Положення про прийом на навчання до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» для здобуття ступеня магістра

  Положення про порядок подання та розгляду апеляцій вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського (зі змінами)

  Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні

  Вартість навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Програма усної співбесіди з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра