Спеціалізації

Кафедра геоінженерії готує фахівців, які здатні експлуатувати сучасне гірничотехнічне обладнання на гірничих підприємствах та об’єктах підземного будівництва, мають професійну підготовку з організації виробничого процесу, можуть розробляти технічну документацію для виконання гірничих та будівельних робіт, володіють методикою розрахунку нормативних показників, вартості виконання робіт і кошторисної документації, можуть розробляти робочі проекти, мають навички проектування підземних споруд та організації підземного простору, володіють сучасними комп’ютерними технологіями проектування, системою автоматизованого проектування підземних споруд і геомоніторингу

Код і назва спеціальності:

184 ГІРНИЦТВО (д, з)

Cпеціалізації:

• Геотехнічне і міське підземне будівництво
  • Розробка родовищ та видобування корисних копалин

Спеціалізація «Геотехнічне і міське підземне будівництво» є однією з найперспективніших в сучасному промисловому і цивільному будівництві. Вона дозволяє стати як фахівцем з будівельної справи, так і спеціалістом в сфері забудови підземного простору.

В процесі навчання Ви оволодієте знаннями по організації, будівництву та проектуванню метрополітенів, підземних торгових центрів, автостоянок, переходів, шахт та міських підземних споруд спеціального призначення, станете фахівцями з комп’ютерного будівельного проектування підземного простору.

У зв’язку з постійним збільшенням об’ємів міського підземного будівництва, особливо в м. Києві, постійно зростає попит на фахівців спеціальності «Геотехнічне і міське підземне будівництво». Випускники кафедри успішно працюють на інженерних посадах на об’єктах будівництва різноманітних підземних споруд та співробітниками в науково-конструкторських організаціях м. Києва та інших міст.

Спеціалізація «Розробка родовищ корисних копалин»  надає можливість набути знання з менеджменту гірничого виробництва, з технології розробки родовищ корисних копалин відкритим та підземним способами. Ви досконало оволодієте методами  управління і проектування, сучасними технологіями і процесами видобутку та переробки декоративного каменю.

Повна вища освіта за спеціальністю дозволяє випусникам працювати на керівних посадах підприємств гірничого та іншого профілю.  Крім того, фахівці зі спеціальності мають можливість працювати в проектних, науково-дослідних та спеціалізованих організаціях (установи з безпеки праці, ліквідації надзвичайних ситуацій тощо) по всій території України, в тому числі м. Києва.

Розвиток промисловості в Україні стимулює постійне збільшення об’єму видобутку корисних копалин. Відновлення роботи підприємств з видобутку та переробки декоративного каменю, їх проектування та подальша реконструкція неможлива без залучення спеціалістів високого рівня кваліфікації. У зв’язку з цим виникає все більша потреба в фахівцях зі спеціальності „Розробка родовищ корисних копалин”.

Кафедра геоінженерії тісно співпрацює з провідними компаніями та організаціями:

ВАТ «Київметробуд», Концерн «Київпідземшляхбуд», ВАТ «Київпроект», ДП «Інжкомпроект», ДП «ПІ «Укрметротунельпроект»», ДП «Київінжпроект», НДІ будівельних конструкцій, НДІ будівельного виробництва, ВАТ «Малинський каменедробильний завод», ЗАТ ²Гірничовидобувний і каменеобробний комбінат «Біличі»², Інститут гідромеханіки НАН України, Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, ПАТ ²Київський завод «Граніт»², Корчуватський комбінат будівельних матеріалів.

Навчання  здійснюється за бюджетною та контрактною формами.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115,  ІЕЕ  Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського",  тел. 204-80-08 факс. 204-82-28

Правила прийому до Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Зацікавились? Заповніть будьласка форму.