Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО

1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Географія – не менше 100 балів
  3. Фізика або Географія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Обери спеціальність та спеціалізацію!

На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році?

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Програма та критерії оцінювання творчого конкурсу за спеціальністю «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Додатки Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році:

1. Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського
    2. Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського
    3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році

Зацікавились? Заповніть будьласка форму.