Практична підготовка майбутніх екологів: виїзне заняття в Центральній геофізичній обсерваторії 27.04.26

Теорія стає цікавішою, коли її можна побачити на власні очі! 🌦️☁️

27 квітня студенти 1-го курсу спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» (група ГТ-51) відвідали Центральну геофізичну обсерваторію імені Бориса Срезневського. Виїзне лабораторне заняття відбулося в межах вивчення дисципліни «Екологічна метеорологія».

Під керівництвом доцента кафедри геоінженерії Вадима Броницького майбутні фахівці занурилися в робочі будні метеорологів. Екскурсію та практичне заняття провела начальниця станції — Журавель Лариса Володимирівна.

Під час візиту студенти:
✅ ознайомилися з сучасною приладовою базою обсерваторії;
✅ вивчили методи спостережень за станом атмосфери;
✅ дізналися про секрети збору, обробки та систематизації даних;
✅ зрозуміли, як саме прогнозуються небезпечні погодні явища.

Особливу увагу приділили практичним аспектам аналізу стану повітря, що є критично важливим для майбутніх інженерів-екологів.

Щиро дякуємо Ларисі Володимирівні за професійну екскурсію та можливість побачити роботу обсерваторії «зсередини»! Безпека понад усе: захід відбувся із дотриманням усіх безпекових норм та інструктажів.

Працюємо на результат та готуємо нове покоління еко-професіоналів! 🌿🇺🇦

Схожі записи