Вступ до магістратури

Інтегральні рейтингові списки вступників, які беруть участь у конкурсному відборі на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 184 Гірництво, освітня програма "Геоінженерія"

Денна форма навчання

Вступ до бакалаврату (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Список рекомендованих від 26.07.2021

Бакалавр, Денна, 184 Гірництво, Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, 184 Геоінженерія, Бакалавр на основі молодшого спеціаліста, денна форма навчання

Вручення перших дипломів доктора філософії в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Шановні колеги!
29-го червня відбулося урочисте вручення перших дипломів доктора філософії в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед молодих докторів диплом отримав колишній аспірант кафедри геоінженерії Іван Матвійчук. Його робота "Планування підземного простору мегаполісів в змінному геологічному середовищі" (науковий керівник проф. Г.І. Гайко) стала першою PhD-дисертацією з напрямку 184. Гірництво, яка була підготовлена і захищена в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

СПІЛЬНА НАУКОВА І ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ: "МЕТІНВЕСТ", КПІ ТА "МЕТІНВЕСТ ПОЛІТЕХНІКА" ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ

Між Київським Політехом, групою "Метінвест" та "Метінвест політехнікою" відбулося підписання тристороннього меморандуму. Як повідомляє керівництво, майбутні студенти отримають доступ до науково-лабораторної бази Київського Політеху та виробничої бази підприємств "Метінвесту".

Університет Метінвест Політехніка розпочинає співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського

Перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка уклав меморандум про співпрацю з одним з найстаріших і найбільш авторитетних технічних університетів України - Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського.

Захист дипломних проектів 16 червня 2021 року

16 червня 2021 року на кафедрі геоінженерії відбувся захист дипломних проєктів на здобуття ступеня бакалавра за освітньою програмою "Геоінженерія" спеціальності 184 "Гірництво". Вітаємо з успішним захистом і бажаємо світлого майбутнього і блискучих перспектив, успіхів в житті та удачі!

Розвиток міжнародної співпраці кафедри геоінженерії

15.06-16.06. 2021 року на кафедрі Геоінженерії ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч з командою Університету Думлупінар (Турецька республіка) на який пройшло обговорення подальшої співпраці в рамках спільних проектів за програмою «Ерасмус +»

Сторінки

Нова схема Київського метро

Те, про що так багато говорили, нарешті станеться. Замість намальованої на коліні схеми метро, тепер у Києва є всі шанси отримати хорошу і зручну схему. Спочатку її планується розмістити всього в кількох потягах, а вже після отримання і врахування всіх можливих зауважень вона з'явиться у всьому метро.

Завантажити схему (у форматі PDF) за прямим посиланням можна тут: http://goo.gl/KHnNar

Сторінки

Контактна інформація для зв'язку

Наші координати:

03056, м. Київ, вул. Борщагівська 115, корпус №22 НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту,
Кафедра геоінженерії

Телефон: (044) 204-80-08

Факс: (044) 204-82-28

E-mail: geoingeneria.kpi@gmail.com

Як нас знайти:

• Від станції метро "Політехнічний інститут" до зупинки трамвая “Політехнічна” – до станції метро можна доїхати також автобусом № 30 (від Лук'яновського ринку), або маршрутним таксі №72