Інформація стосовно проектів кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +»

Шановні колеги,

Надсилаємо Вам інформацію стосовно проектів кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +» за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ»:

1)      Проект з Політехнічним університетом Валенсії (Іспанія). Для студентів навчання відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року. Для аспірантів навчання повинно початися до травня 2016 року (тривалість 12 місяців), для викладачів та адміністративних співробітників стажування може відбутися у бідь-яких період (тривалість два тижня) до травня 2017 року.

Напрями навчання/стажування за обміном:

Ø  Engineering;

Ø  Environmental sciences;

Ø  Language and technology.

 

Додаткова інформація за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/243-polytechnic-university-of-valencia.  

Конкурс в третє подовжено по 25 лютого 2016 року! Особлива увага для студентів та аспірантів!

 

2)      Проект з Університетом Гранади (Іспанія). Конкурс для адміністративних співробітників НТУУ «КПІ» та викладачів факультету електроніки та факультету біомедичної інженерії НТУУ «КПІ».  
У адміністративного співробітника НТУУ «КПІ» є можливість взяти участь у Staff Training Week (травень 2016 року http://internacional.ugr.es/pages/perfiles/pas/staff-training-week) або якщо кандидат зацікавлен у проходженні стажування у конкретному відділі/офісі/підрозділі Університету Гранади, вони можуть звертатися безпосередньо до відділу/офісу/підрозділу у якому зацікавлені, для встановлення контакту та отримання згоди прийняти кандидата у рамках проекту обміну.
У науково-педагогічного викладача є можливість прочитати лекції (щонайменше 8 годин на тиждень) у приймаючому факультеті. Для отримання згоди від відповідного факультету кандидат повинен зв’язатися з відповідальною особою міжнародного офісу відповідного факультету та узгодити перелік курсів та план стажування.

Додаткова інформація за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/242-university-of-granada.

Кінцевий термін подачі документів - 3 березня 2016 року!

 

 

3)      Проект з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA (Lorraine Research Laboratory in ComputerScience and its Applications)Університет Лотарингії (Франція). Конкурс для магістрів, аспірантів та викладачів НТУУ «КПІ».

 

Деталі проекту http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/252-universit-de-lorraine-mines-nancy  

 

Напрями навчання/стажування за обміном:

Ø  Computer sciences, IT & Applied Mathematics

Ø  Algorithms: computation, image processing and geometry

Ø  Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics

Ø  Networks, systems and services

Ø  Knowledge and language management

Ø  Energy, Industrial Engineering

Ø  Material Science & Engineering

 

Кінцевий термін подачі документів - 15 березня 2016 року!

 

Будемо вдячні за поширення інформації щодо проектів серед студентів, аспірантів та викладачів Вашого факультету (афіши у додатку).

З повагою, 
Т.С. Кучинська 
Начальник відділу академічної мобільності студентів 
Національний технічний університет України 
"Київський політехнічний інститут" 
тел. +38 044 204 99 55 
mobilnist.kpi.ua 

 

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів