Іменні стипендії

Лозовий Сергій Олексійович, аспірант кафедри ГБ та ГТ, нагороджений подякою за активну участь в 20 –й Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів, присвяченої 85-річчю кафедри БШіПС ДонНТУ, м. Донецьк 9-11 квітня 2014 року.

Пишний Олександр Ігорович, студент кафедри ГБ та ГТ, нагороджений дипломом I ступеня переможця у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Перспективи розвитку гірничої справи та раціонального використання природних ресурсів», м. Житомир 9-11 квітня 2014 року.

Копка Ігор Олександрович, студент кафедри ГБ та ГТ, нагороджений дипломом II ступеня переможця у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Перспективи розвитку гірничої справи та раціонального використання природних ресурсів», м. Житомир 9-11 квітня 2014 року.

Стецьків Ірина Василівна, студентка кафедри ГБ та ГТ, нагороджена грамотою за активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Перспективи розвитку гірничої справи та раціонального використання природних ресурсів», м. Житомир 9-11 квітня 2014 року.

Копка Ігор Олександрович, студент кафедри ГБ та ГТ, нагороджений грамотою за активну участь у II-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Гірництво», м. Кривий Ріг 24 квітня 2014 року.

Пишний Олександр Ігорович, студент кафедри ГБ та ГТ, нагороджений грамотою за активну участь у II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин відкритим способом», м. Кривий Ріг квітень 2014 року.

Стецьків Ірина Василівна, студентка кафедри ГБ та ГТ, нагороджена грамотою за III – тє місце у II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин відкритим способом», м. Кривий Ріг квітень 2014 року.

Пишний Олександр Ігорович, студент кафедри ГБ та ГТ, нагороджений грамотою за оригінальність рішення технологічних задач у II-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Гірництво», м. Кривий Ріг 24 квітня 2014 року.

Стецьків Ірина Василівна, студентка кафедри ГБ та ГТ, нагороджена грамотою за активну участь у II-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Гірництво», м. Кривий Ріг 24 квітня 2014 року.

Олефір Андрій Олексійович, студент кафедри ГБ та ГТ, нагороджена грамотою за перемогу в XIV міжвузівській олімпіаді з дисципліни «Теорія та конструкція автомобілів та спецмашин», I місце в номінації «Математичне моделювання динаміки руху автомобілів та спецмашин», м. Київ НАУ (наказ №911/ст. від 18.04.2014).

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів