Ознайомча поїздка студентів 2-3 курсів до Технічниого університету в Кошицях (Словаччина)

В рамах підписаної угоди між НТУУ #КПІ та гірничим факультетом Технічного університету в Кошицях (Словаччина) планується ознайомча поїздка студентів 2-3 курсів спеціальностей розробка родовищ та шахтне і підземне будівництво до гірничих центрів Словаччини. Передбачено знайомство з Технічним університетом в Кошицях, поїздки на гірничі об'єкти, участь у міжнародному святі гірників Salamander у старовинному гірничому місті Банська Штавниця (місто внесено до списку Cвітової спадщини ЮНЕСКО). 

Термін поїздки: 10.09.2016 - 17.09.2016. 
Орієнтовні витрати: 1500-2000 грн (оформлення візи, страхування, квитки в обидві сторони, харчування). 
Проживання та поїздки Словаччиною забезпечує приймаюча сторона. 
НЕОБХІДНО мати закордонний паспорт, або отримати його протягом липня 2016 року й протягом серпня відкрити шенгенську візу через посольство Словаччини (офіційне запрошення організовує каф. ГБГТ). 

Оскільки можливість обміну обмежена за кількістю студентів, для відбору претендентів оголошується конкурс, який триватиме 1- 7 липня. 

УМОВИ КОНКУРСУ: 
- написати заяву на і'мя завідувача каф. ГБГТ де вказати бажання взяти участь у програмі студентського обміну й у відбірному конкурсі; 
- підписатися на ­сторінку нашої кафедри ВК
- в коментаріях написати коротенький мотиваційний лист на тему "Чому відвідати гірничу Словаччину повенен (повинна) саме я?" (навчальна успішність, суспільна активність, знання мов, наукові здобутки, професійні плани, інше).

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів