Метро на Троєщину: відома ціна проектних робіт

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" оголосило тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування з будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро (метро на Троєщину).

Заявка вже розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro.

На таку техніко-економічну документацію із бюджету Києва готові виділити понад 148 мільйонів гривень.

Згідно з технічним завданням, підрядник повинен до кінця 2019 року завершити техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва метро на Троєщину. 

Проект нової гілки метро на Троєщину

 ТЕО має передбачати будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від Кільцевої дороги на житловий масив, зокрема, будівництво мостів, тунелів, шахт та двох електродепо.

Згідно з проектом лінія метро на Троєщину проходитиме через територією Солом'янського, Шевченківського, Подільського, Дніпровського та Деснянського районів Києва, а також Подільського мостового переходу через Дніпро.

Проектування передбачає три стадії: ТЕО (з виділенням черг і пускових комплексів), стадія затвердження, виготовлення робочої документації.

У проекті договору зазначено, що підрядник повинен гарантувати замовнику якість проектних рішень, які забезпечать експлуатацію споруд терміном не менш ніж на 250 років.

Пропозиції приймаються до 14 грудня, а сам аукціон запланований на 17 грудня 2018 року.

 

Джерело: https://24tv.ua/metro_na_troyeshhinu_vidoma_tsina_proektnih_robit_n1076047

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів