Київський метрополітен уклав договір про будівництво лінії на Виноградар

Фото: прес-служба Київського метрополітену

Київський метрополітен уклав договір на будівництво метро на Виноградар з компанією «Київметробуд», повідомляє прес-служба підприємства.

 1,1 млрд гривень на будівництво двох нових станцій повернуть за підсумками коригування міського бюджету-2018, повідомив мер Києва Віталій Кличко. Загалом бюджет проекту становить 6 млрд грн.

 Наразі триває оформлення документів для початку робіт. Під час підготовки проекту Київрада підтримала виділення технічних земельних ділянок для облаштування будівельних майданчиків.

 Під час першої черги будівництва Сирецько-Печерської гілки планують спорудити станції «Мостицька» та «Проспект Правда», а також відгалуження у бік станції «Виноградар» для подальшого продовження лінії. Роботи триватимуть до 2021 року.

 У Київському метрополітені зазначають, що вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів.

 Станцію «Мостицька» будуватимуть як станцію глибокого закладення, а «Проспект Правди» та наступні передбачено споруджувати відкритим способом, як неглибокі.

 Тендер на будівництво метро на Виноградар відбувся восьмого листопада. У ньому перемогла компанія «Київметробуд», яка є постійним підрядником «Київського метрополітену» при будівництві метро, на його рахунку – усі 52 станції.

 Торік головний архітектор інституту «Київметропроект» Ярослав Левандовський оприлюднив ескізи станцій метро на Виноградар.

Джерело: https://hmarochos.kiev.ua/2018/11/21/kiyivskiy-metropoliten-uklav-dogovir-pro-budivnitstvo-liniyi-na-vinogradar/

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів