Вітаємо аспірантів з успішним захистом дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії (PhD).

Вітаємо наших аспірантів з успішним захистом дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії (PhD).
29 січня 2021 року на кафедрі геоінженерії відбувся захист Рабош Ірини Олександрівни на тему: "Підвищення екологічної безпеки і моніторинг впливу об’єктів автотранспортної інфраструктури на довкілля" (науковий керівник - Кофанова Олена Вікторівна, д.п.н., професор).
05 лютого 2021 року на кафедрі геоінженерії відбувся захист Матвійчука Івана Олександровича на тему: "Планування підземного простору мегаполісів в змінному геологічному середовищі" (науковий керівник - Гайко Геннадій Іванович, д.т.н., професор)
Побажання плідної професійної діяльності, втілення всіх наукових задумів у майбутніх наукових пошуках!