Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав документ про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

  Cпеціальність 184 Гірництво

  Чому ми?

  На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році?

  Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

  Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

  Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

  Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

  Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, Cпеціальність 184 "Гірництво"

Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих конкурсів) Вага предметів сертифікату ЗНО (К1, К2, К3) Вага свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (К4) Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО (K6) Мінімальнийконкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотами
1. Українська мова 0.25 0 0.05 125
2. Математика 0.5
3. Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України 0.2

Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році на денній та заочній формі навчання

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ Вартість одного року навчання, грн
Очна (денна) форма навчання Заочна форма навчання
18 Виробництво та технології 184 Гірництво 19600 11500

  Положення про порядок подання та розгляду апеляцій вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні

  Положення про втсупні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Інформаційні матеріали приймальної комісії

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів