Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Cпеціальність 184 Гірництво

Чому ми?

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2019 році

Сертифікати ЗНО

Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих конкурсів)Вага предметів сертифікату ЗНО (К1, К2, К3)Вага атестату про повну загальну середню освіту (К4)Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗНО (К5)Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотою
1. Українська мова та література0.20.050.05100
2. Математика0.5Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100
3. Фізика або Географія0.2Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100

Плани максимальних обсягів державного замовлення на 2019 рік за освітнім рівнем «бакалавр»

Факультет / інститутСпеціальністьНадано рекомендацій до зарахування на 01.08.2018 р.Максимальний обсяг державного замовлення (2019 р.)
денназаочнаденназаочна
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту184 Гірництво100120

Вартість навчання на денній та заочній формі навчання

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬСПЕЦІАЛЬНІСТЬВартість одного року навчання, грн