Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Cпеціальність 184 Гірництво

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2019 році

Сертифікати ЗНО

1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Географія – не менше 100 балів
  3. Фізика або Географія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Плани максимальних обсягів державного замовлення на 2019 рік за освітнім рівнем «бакалавр»

Факультет / інститутСпеціальністьНадано рекомендацій до зарахування на 01.08.2018 р.Максимальний обсяг державного замовлення (2019 р.)
денназаочнаденназаочна
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту184 Гірництво100120

Вартість навчання на денній та заочній формі навчання

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬСПЕЦІАЛЬНІСТЬВартість одного року навчання, грн