Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2021 році, ти маєш обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Ти можеш використати сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

При вступі на навчання за кошти фізичних та\або юридичних осіб на заочну форму здобуття освіти (небюджетні конкурсні пропозиції) обов’язково потрібно надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови, а як другий конкурсний предмет використати результати ЗНО з математики, історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Пам’ятай – документи до Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати документи з 14 липня до 23 липня включно! Документи у 2021 році подаються виключно електронно! Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 24 до 26 липня. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня. Не впусти можливість!

Cпеціальність 184 Гірництво

Чому ми?

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) при вступі на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого ступеня (рівня) молодший спеціаліст, молодший бакалавр, фаховий молодший бакалавр, Спеціальність 184 "Гірництво"

Денна форма здобуття освіти
Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань) Вага предметів сертифікату ЗНО (вступних випробувань)
1. Українська мова* 0,25
2. Математика 0,5
3. Фахове випробування (Фізика) 0,25

* - в разі подання сертифікатів ЗНО 2018, 2019, 2020 років враховується результат з української мови та літератури

Заочна форма здобуття освіти
1. Українська мова* 0,25
2. Математика або історія України, або фізика, або хімія, або географія, або іноземна мова, або біологія 0,5
3. Фахове випробування (Фізика) 0,25

На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році?

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році