Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 10 липня по 22 липня включно! Екзамени будуть відбуватись у період з 23 до 25 липня. Не впусти можливість!

Cпеціальність 184 Гірництво

Чому ми?

Плани обсягів державного замовлення на 2019 рік за освітнім рівнем «бакалавр» для вступників на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Спеціальність Освітня програма Частина ліцензійного обсягу (для вступників на основі ОКР «молодший спеціаліст») Обсяг державного замовлення (фактичний набір) (2018 р.) Обсяг державного замовлення (2019 р.)
денна заочна денна заочна денна заочна
184 Гірництво Геоінженерія 50 20 5 10 10 10

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»