Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 10 липня по 22 липня включно! Екзамени будуть відбуватись у період з 23 до 25 липня. Не впусти можливість!

Cпеціальність 184 Гірництво

Плани обсягів державного замовлення на 2019 рік за освітнім рівнем «бакалавр» для вступників на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

СпеціальністьОсвітня програмаЧастина ліцензійного обсягу (для вступників на основі ОКР «молодший спеціаліст»)Обсяг державного замовлення (фактичний набір) (2018 р.)Обсяг державного замовлення (2019 р.)
денназаочнаденназаочнаденназаочна
184 ГірництвоГеоінженерія50205101010

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»