Науковий захід «Моделювання у програмному комплексі GPSS/H «Проєктування вибухових робіт на гірничому підприємстві»

8.12.2021 р. в рамках договору про співпрацю між КПІ імені Ігоря Сікорського тапартнерських відносин кафедри геоінженерії НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та кафедри гірництва, факультету інженерії Університету Думлупинар відбувся науковий захід «Моделювання у програмному комплексі GPSS/H «Проєктування вибухових робіт на гірничому підприємстві» у змішаному форматі.

Ключовим Спікером заходу став доктор Несметин Четин, профессор кафедри гірництва, факультету інженерії Університету Думлупинар (також є консультантом магістра кафедри геоінженерії – Мохамеда Гаіми), а модераторами – завідувачка кафедри ГІ, д.т.н., професор Оксана Вовк та заступниця завкафедри з міжнародної діяльності к.т.н Олена Ган.

Наукова тематика заходу була направлена, в першу чергу, на реалізацію спільних досліджень між науковцями кафедр, здобувачів ІІ і ІІІ рівнів вищої освіти та стейкхолдерами кафедри геоінженерії.

До участі у воркшоп були залучені: представник Академії Наук України, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем сейсмічної безпеки технологічних вибухів Інституту Гідромеханіки доктор технічних наук, професор Бойко Віктор Вікторович, представник Шосткинського інститут Сумського державного університету Міністерства освіти і науки України, заступник директора з наукової роботи кандидат технічних наук, доцент Закусило Роман Васильович, представник Університету міста Нью-Йорка, Технологічного коледжу, кафедри фізики, к.т.н., асистент професора Бойко Віктор та інші.