Результати фахового іспиту 24.07.2024
Дата проведення: 24.07.2024
Спеціальність: 183 Технології захисту навколишнього середовища
Освітня програма:
Спеціальність: 184 Гірництво
Освітня програма:
Дата проведення: 24.07.2024
Спеціальність: 183 Технології захисту навколишнього середовища
Освітня програма:
Спеціальність: 184 Гірництво
Освітня програма:
Найбільше країна потребуватиме будівельників та інших працівників, які пов’язані з цією сферою. Отже, не варто забувати, що на одного будівельника припадає близько шести-семи співробітників із інших сфер, які повністю забезпечують весь процес будівництва. Тому, після перемоги України у загарбницькій війні, для фахівців та випускників кафедри Геоінженеріі спеціальності 184 «Гірництво» буде багато викликів та завдань по відновленню мостів,…
Як у мирний, так і у воєнний часи виникають загрози, пов’язані не тільки з людським фактором, але й з природними небезпеками. ● Аварії на шахтах, на жаль, не є виключенням. Шахти, що відносяться до небезпечних за газонафтовиявленнями моніторяться особливо прискіпливо. Проте, не завжди вдається запобігти катастрофічним наслідкам для гірників та навколишнього середовища. ● Фахівці кафедри…
Запрошуємо 18.05.2022 до участі у роботі Круглого столу “Вiдновлення iнфраструктури та енергетики України у воєнний та післявоєнний перiоди, формування фундаменту для довготривалого зростання”! Для участі у роботі круглого столу надсилайте теми Ваших доповідей проф., д.т.н. Ремез Наталії Сергіївні на електронну адресу nataly.remez@gmail.com Основні доповіді: Грантова та проєктна підтримка сектору енергетики під час воєнного стану. Перспективи…
Через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок атак ворожих ракет і дронів у студентів і викладачів університету виникли проблеми з підзарядкою електронних пристроїв, без яких проведення навчального процесу сьогодні є неможливим. Студентка 3-го курсу НН ІЕЕ (гр.ОЕ-01) Олена Балан розробила винахід, яким регулярно користується під час аварійних та екстрених вимкнень електроенергії. Уже вкотре опинившись у ситуації, коли потрібно виконувати…
Аналітичним центром «ОсвітАналітика» проводиться дослідження «Здобутки і виклики експерименту з присудження наукового ступеня доктора філософії». Метою дослідження є вивчення наявної практики закладів вищої освіти та наукових установ із підготовки аспірантів за новими правилами, а також досвіду із організації захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії у разових спеціалізованих вчених радах. У рамках дослідження проводиться…
На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Наука» створено нову рубрику “Просто про науку” bit.ly/3L1mE9m. У ній розміщено перші матеріали, підготовлені у межах спільної роботи МОН, Ради молодих учених при МОН та Офісу підтримки вченого, в яких просто і доступно розповідається про розробки українських вчених, які мають важливе значення для економіки. Серед…