ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ПОКРАЩИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Здобувачі вищої освіти запрошуються до участі у програмі ENGin, яка безкоштовно допомагає покращити навички розмовної англійської мови у спілкуванні з носіями.

ENGin це неприбуткова організація, що поєднує українську молодь з іноземцями, що вільно спілкуються англійською мовою, для безкоштовної розмовної онлайн практики та налагодження міжкультурних зв’язків. ENGin працюємо зі студентами віком до 35 років.

ENGin об’єднує тих, хто вивчає англійську мову з англомовними волонтерами з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій. Кожного учасника/цю та волонтера/ку перевіряють на відповідність програмі. Потім учасники/ці відбираються на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування. Після того, як знайдеться пара, ENGin підтримує учасників/ць і волонтерів/ок протягом усієї їх участі в Програмі за допомогою порад, ресурсів і сервісу вирішення проблем.

Майбутнім учасникам достатньо мати базовий рівень англійської мови, стабільний Інтернет-зв’язок та можливість зустрічатися з волонтером щотижня протягом години.

Для участі в програмі потрібно зареєструватися за посиланням https://uk.enginprogram.org/learn та пройти короткий тест із англійської мови.

Потім майбутній учасник програми матиме міні-інтерв’ю з командою ENGin.

Після цього організатори формують пару «студент-волонтер», і починаються заняття.

Термін участь у програмі – один рік, але учасників просять дотримуватись мінімального 3-місячного зобов’язання – саме стільки часу потрібно, щоб зафіксувати покращення рівня англійської мови.

Сайт ENGin: https://uk.enginprogram.org/learn

Схожі записи