• За непідтвердженими даними саме ці схеми деякий час висіли в вагонах метро. На ній вперше з'являється Лівобережна лінія і лівобережна частина Сирецько-Печерської лінії з кінцевою станцією "Червоний хутір" (не плутати з сучасним "Червоним хутором").

• По неподтвержденным данным именно эти схемы некоторое время висели в вагонах метро. На ней впервые появляется Левобережная линия и левобережная часть Сырецко-Печерской линии с конечной станцией "Красный хутор" (не путать с современным "Красным хутором").

• Майбутня станція "Святошин" називається "Заводська", з'явилася проектна станція "Проспект Вернадського", яка так ніколи і не буде побудована. Йде будівництво першої черги Куренівсько-Червоноармійської лінії, на Оболоні ще планується спорудити чотири станції, трасування лінії практично повністю збігається з втіленої в життя (за винятком голосіївського ділянки). Сирецько-Печерська лінія знову з'являється на схемі, її трасування також наближена до сучасної, але поки вона йде через Татарку і Сирець в сторону вул. Вишгородській. По кліку на зображенні відкриється більша версія.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

22 листопада 2017 року о 14.00, кім. 511-22

Атестація магістрів 1-го та 2-го року навчання із

заслуханням їх звітів з визначенням: для магістрантів 1-го

року навчання – теми та наукового напрямку досліджень; для

магістрантів 2-го року навчання – назви дисертації, мети,

наукових задач і запланованих наукової новизни та

Геофізичне дослідження надр

Трішки Голівудської магії. Ось так виглядає Геофізичне дослідження надр острова Черепа в художньому фільмі Кінг Конг. Скидання сейсмічних зарядів з гелікоптерів - це занадто, але виглядає ефектно.

Геофізичне дослідження надр острова Черепа

Трішки Голівудської магії. Ось так виглядає Геофізичне дослідження надр острова Черепа в художньому фільмі Кінг Конг. Скидання сейсмічних зарядів з гелікоптерів - це занадто, але виглядає ефектно.

Сторінки

IX МІЖНАРОДНА НАУКОВО- ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕНЕРГЕТИКА. ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА» Конференція молодих вчених, аспірантів та магістрантів

Шановні колеги!

Повідомляємо Вас про проведення IX міжнародної науково-технічної конференції «ЕНЕРГЕТИКА. ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА» (конференція молодих вчених, аспірантів та магістрантів)