Співпраця з Краківською гірничо-металургійною академією «AGH»

В ході візиту до Краківської гірничо-металургійної академії «AGH» (26-28 березня) делегації ІЕЕ у складі директора інституту проф. С.П. Денисюка і професора кафедри геобудівництва і гірничих технологій Г.І. Гайка вдалося зустрітися з деканами, завідувачами провідних кафедр та окремими науковцями з чотирьох факультетів: 1) гірництва та геоінженерії; 2) енергетики та палив; 3) електротехніки, автоматизації та інформатики; 4) менеджменту, а також з відповідальним за проекти університету в програмі Gorіzon-2020.Зокрема були проведені окремі зустрічі з помічником ректора «AGH» по зв’язках з Україною проф. Т. Майхерчиком; головою комітету управління інноваційними проектами (зокрема в програмі Gorіzon-2020) проф. М. Цалой; деканом факультету гірництва і геоінженерії проф. П. Чая; завідувачем кафедри геомеханіки, будівництва і геотехніки (попереднім ректором «AGH») проф. А. Тайдусем; завідувачем кафедри енергоелектроніки і автоматизації систем перетворювання енергії проф. З. Ганзелкою, завідувачем кафедри зрівноваженого енергетичного розвитку проф. М. Філіповичем; головою департаменту фундаментальних досліджень в енергетичній інженерії проф.  Я. Шмидом; професором кафедри енергоменеджменту П. Салугою.
      Намічені реальні кроки освітньої та наукової співпраці, яку започаткує підписання нової угоди про співробітництво між нашими університетами.