Нагородження дипломом Мартіс “Золота Фортуна”

Студент нашої кафедри групи ОБ-31 Олефір Андрій Олексійович 16.06.2017 був нагороджений дипломом Міжнародної Академії рейтингових технологій і соціології “Золота Фортуна”.

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна”. Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

«Золота Фортуна» – це об’єктивна оцінка праці видатних особистостей і трудових колективів. Рейтинг називає тих, хто творить завтрашній день України.