Навчання у Технічному університеті м. Дрездена (Німеччина)

Інформація з приводу оголошення конкурсу для студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» для короткострокового навчання у виші-партнері, а саме у Технічному університеті м. Дрездена (Німеччина). Навчання може відбуватися за будь-якою спеціальністю, яка представлена у ТУ м. Дрездена.

Пропонуються дві стипендії для навчання у літньому семестрі 2015/2016 року (квітень – серпень). Фінансування відбувається у рамках стипендіальної програми ім. Георгіуса Агріколи (приблизний розмір стипендії 450 /місяць).

Детальна інформація щодо програми представлена на сайті http://mobilnist.kpi.ua/programms/programyobminu/tu-drezden-stypendiia-im-heorhiusa-ahrikoly. Просимо поширити інформацію про програму (афіша у додатку) серед студентів та аспірантів Вашого факультету/інституту.

Кінцевий термін подачі документів до відділу академічної мобільності 11 січня 2016 року. Кандидати повинні врахувати, що у зв’язку з новорічними святами відділ академічної мобільності студентів буде закритий з 1 по 10 січня 2016 року.